Vestel Klima Montaj

Klimalarda montaj cihazın performansına direk etki etmektedir. Vestel Klima Montaj hizmetlerinde deneyimli ve tecrübeli kişilerden hizmet almalı ve alan kullanıma uygun bir montaj yapılmasına dikkat etmelisiniz.

Doğru montaj uygulaması çok daha iyi performans almanızı sağlayacaktır. Vestel Klima Montaj işlerinde öncelikle cihaz btu oranına uygun bakır borular seçilmeli ve bu borulardaki ısı kaybını önlemek içinde gerekli izolasyon yapılmalıdır. Dış ünite ile Klima iç ünite arasındaki akım  elektrik bağlantıları doğru yapılmalıdır. Klimanın su giderinin hesabı yapılmalı ve drenaj hortumu bakır borunun geçiş yolundan çekilmelidir. Vestel Klima Servisi bünyemizde İstanbul içinde her ilçe ve semtte montaj hizmeti vermekteyiz. Vestel Klimanız eğer yeni ve garanti kapsamında ise Vestel Yetkili Servis ve firmalarından hizmet almanız önerilmektedir.

Doğru ve Uzun Ömürlü Vestel Klima Montaj

Klimalar her ne kadar uzun ömürlü cihazlar olsada yanlış ve hatalı montaj ve servis işlemlerinden kaynaklı sorunlar klimanızın ömrünü kısaltabilmektedir. Vestel Klima Montaj işlerinin sağlıklı yapılması klimanın ömrüne ve verimli çalışmasına direk etki edecektir. Öncelikle klimanın oda veya aln içerisinde doğru yere montajı yapılmalıdır. Yanlış yere montajı yapılmış olan klima istenilen verimi vermekte zorlanacak olup ummadığınız derecede düşük performans gösterecektir. Yine montaj için yanlış tercih edilen yerlerden kaynaklı yüksek enerji sarfiyatıda yaşanmaktadır. Klimalar ortam ısısına göre çalışacağı düşünüldüğünde klimanın bulunduğu yerden ortamın mevcut ısısını doğru alması gerekmektedir. Firmamız Vestel Klima Servisim Montaj birimleri tüm bu teknik konularda tecrübe ve deneyime sahip olup alabileceğiniz maksimum verim için gerekli tüm özeni gösterecektir.

Vestel Klima Montaj Servisi

Vestel Klima Montajı yapılırken Nelerede Dikkat Edilmelidir?

Vestel Klima Servisi

Bazı klima sahipleri önceki klima cihazları ve kullanımı nedeni ile montaj işlerinde de bilgi sahibidir. Ancak klima cihazı hakkında çok fazla bilgiye sahip olmayan kişilerde internetten montaj hakkında bilgi sahibi olabilir ve klimasına montajı sırasında hatalı olup olmadığı hakkında az da olsa bilinçli olabilirler. istanbul Vestel Klima Servisi için çok sayıda firma bulunmakta olup bazıları işlerini hakkı ile yaparken ve tüm standartlara uyarken kimi montaj ve servis firmaları ile işi bir an önce bitirmek, aceleci davranmak ve tamamen işe ticari açıdan bakmasından dolayı hatalar yapmaktadır.

  1. Klimanın elektrik akım kabloları, sigortası ve ünite yerleri doğru ve hatasız seçilmelidir.
  2. Üniteler yer tespitinde parlayıcı ve patlayıcı gazların yanı kesinlikle seçilmemelidir.
  3. Üniteler Güneş ışığına direk maruz kalmamalıdır.
  4. İç ünitenin sabitleneceği duvar üniteyi uzun yıllar taşıyabilecek yapıda olmalıdır.
  5. İç ünite ocak, soba, peteklerin yakınına sabitlenmemelidir.
  6. Oturma düzeninde tam karşınıza gelecek üfleme düzeni sağlık açısından seçilmemlidir.
  7. İç ve dış klima üniteleri mutfak, banyolar gibi aşırı neme sahip yerlere monte edilmemelidir.

Şimdi Vestel Klima Montaj Servisi Çağırın

İstanbul içinde her semtte sizlere Vestel Klima Montaj desteği vermekteyiz. Bizlere ulaşan cihaz sahipleri beklemeden en hızlı şekilde ekibimizden bu hizmeti alabilmektedir. Sayfamızdaki iletişim bölümden Vestel Klima Servisi için bizlere ulaşabilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz. Fiyatlar konusunda da telefonla güncel tarifleri öğrenebilirsiniz. En iyi işçilik, garantili hizmetler, müşteri memnuniyeti, doğru tespit ve uygulamalar için bizleri tercih edin avantajlı çıkın.

 

Vestel Klima Montaj Servisi Vestel Klima Servis

Vestel Klima Servis Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Vestel Klima Montaj
Önceki yazı
Vestel Klima Tamir Servisi